Z okazji DBI, przy gabinecie pedagoga, przygotowano gazetkę promującą odpowiedzialne i świadome korzystanie z zasobów Internetu.
Zachęcamy społeczność szkolną do zapoznania się z prezentowanymi zagadnieniami, dotyczącymi bezpieczeństwa w sieci, ochrony danych osobowych oraz przeciwdziałania cyberprzemocy.