W środę 3 czerwca w naszej szkole odbył się piknik plenerowy w ramach corocznych obchodów Szkolnego Dnia Dziecka po hasłem „Dzień Dziecka – Dniem Sportu”. W tym dniu rozegrano Turniej Piłki Nożnej drużyn 6×6. Wiosenne potyczki piłkarskie obudziły wśród uczniów ducha sportowej rywalizacji i ogromną chęć rewanżu, dlatego też pomimo zbliżających się wielkimi krokami wakacji do rozgrywek zgłosiło się 20 śmiałków chcących zmierzyć się w kolejnym sportowym wyzwaniu przygotowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Ogromne emocje udzielały się nie tylko zawodnikom, ale także kibicom, którym dziękujemy za wytrwałość i wsparcie swoich drużyn. Podczas imprezy nie zabrakło również smakołyków dla naszych szkolnych łasuchów, były kiełbaski z ogniska, pizza i słodkie przekąski. Podsumowując klasyfikację Turnieju Piłki Nożnej: miejsce i tym samym tytuł Mistrza Szkoły zdobyli uczniowie z klasy 1 LO mk: Jagas Piotr, Sztuczyński Marcel, Jaworski Filip, Jabłoński Jakub, Sokalski Krzysztof , Witkowski Brajan, miejsce klasa 3 LOm: Plisiński Bartosz, Opuszyński Wiktor, Błoński Marcin, Siedlecki Mateusz, Zieliński Filip, Górzyński Igor, miejsce klasa 2 LOmk: Wojciechowski Marcel, Falkowski Marcin, Gawłowski Michał, Kuta Anna, Markowska Roksana, Bieniewicz Tymoteusz, Wojnowski Marcel, Błaszkiewicz Antoni, Melibruda Mateusz. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców Zespołu Szkół w Skępem za ufundowanie poczęstunku dla uczestników tegorocznego pikniku.